FILM PROMOCYJNY

ZAPRASZAMY ZARÓWNO OSOBY PRYWATNE JAK I FIRMY

Wystawiamy Faktury VAT

Fall in Love Film Studio - logo Posklejane Film Studio

DLACZEGO JAKO FORMĘ REKLAMY NAJLEPIEJ WYBRAĆ FILM PROMOCYJNY?

„Dobrze zrobiony, wysokiej jakości film jest obecnie najbardziej nośną formą komunikacji PR-owej, wspieraną przez algorytmy Facebooka i Googla.”

Nieważne czy mamy do czynienia z lokalnym, małym biznesem, średnim przedsiębiorstwem, czy też wielką korporacją. Każda marka, chcąca trafić do swoich klientów, czyli tz. Grupy docelowej potrzebuje szeroko rozumianej promocji. Żeby zainteresować potencjalnych klientów, a co za tym idzie sprawić, żeby marka stała się rozpoznawalna należy postawić sobie cele marketingowe, a następnie wybrać sposób ich realizacji. W dobie Internetu najlepszym zatem wydaje się być właśnie Film Promocyjny, gdyż to w Internecie kryje się ogromny potencjał na promocję własnej marki.

Fall in Love Film Studio - sprzęty do filmowania

OFERTA

Nowoczesna produkcja filmowa na najwyższym poziomie

Zapraszamy zarówno firmy jak i klientów indywidualnych do współpracy przy projektach takich jak: film promocyjny, film reklamowy, film instruktażowy, film wizerunkowy itd. Gwarantujemy rzetelność, terminowość oraz bezpieczeństwo. Z każdym naszym klientem podpisujemy umowę i się z niej wywiązujemy. Wystawiamy Faktury VAT za naszą pracę. Posiadamy państwowe licencje na latanie dronem i tam gdzie jest to wymagane dostajemy pozwolenia na loty. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny oraz indywidualnie ustalamy cenę za usługę.

Posiadamy najnowszy sprzęt dostępny na rynku. Nagrywamy aparatami bezlusterkowymi z bardzo jasną optyką – z możliwością jednoczesnego zapisu materiału na dwóch kartach pamięci. Jakość oddawanych przez nas filmów to FULL HD lub 4K.

Zapraszamy do współpracy w zakresie:

Film promocyjny i reklamowy

Stworzymy merytoryczny film reklamowy w artystycznej formie

Film instruktażowy i szkoleniowy

Stworzymy film będący jednocześnie formą nauczania jak i promocją

Film i fotografia z DRONA

m.in. dokumentacja budowlana, inspekcja z drona zdjęcia panoramiczne

Sport, kultura, studniówki itp.

Relacje z wydarzeń masowych tworzące film reportażowy

Spoty telewizyjne i wyborcze

Idealne zastosowanie jako reklama, nowoczesny sposób dotarcia do wyborcy

Jesteśmy otwarci na współpracę z klientami indywidualnymi czasopismami, portalami internetowymi, agencjami kreatywnymi i z każdym, komu bliski jest urokliwy świat fotografii, filmu i sztuki. Chętnie podejmiemy się realizacji nawet najbardziej skomplikowanych, czy też zwariowanych projektów. Gwarantujemy, że film promocyjny naszej produkcji będzie na najwyższym poziomie.

Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą prosimy o przesłanie maila na adres podanego w zakładce kontakt. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Po otrzymaniu maila wyślemy szczegółową ofertę. Zapraszamy również do polubienia nas na FACEBOOK’u.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!